Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzort szeretnék cserélni...

Processzort szeretnék cserélni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Phenom 955 x4 van a gépembe. Ehelyett szeretnék egy jobbat. Itt azt értem amit MÁR érdemes megvennem, ami már érezhetően erősebb, és persze nem csillagászati értéke van/százezer felett/. Válaszokat köszönöm.
2015. aug. 31. 18:37
1 2
 1/13 Trevor. ***** válasza:
Akkor alaplapcsere is kell.
2015. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Am3-asba nincs olyan amit érdemes megvenni?
2015. aug. 31. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Az a helyzet, hogy egy brutál AMD Phenom II X6 Black 1100T, az FX 6300 szintjén vam. AZ FX 6300 meg egy erősebb pentium alatt. Szerintem új gép kellene. Ha az új játékokra akarod használni a gépet.


[link]


[link]

2015. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gérard G. ***** válasza:

CPU boss, hagyjuk már...



Ne vegyél AM3 procit, bár vehetsz AM3+ procit is bele, csak nem ajánlott.


[link]


Részletesen leírják miért.



Új lap+proci, s jobban jársz!

2015. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

min. i5 4460 1150 foglalatba


de most m'eg ne valts mert vard meg smig normalis aron nagy valasztek lesz (1151 is kibt van)


955 mihez nem eleg neked? ha lasu a geped akkor hibas nem gyenge (kivetel persze ha csak munkaban lassu ami zabalja cpu t)

ha keves az fps milyen a vga d? lenyegeben R9 270X (=HD7870) is lehet a cpu mellett


szoval minden mai jatekot is tudsz megfelelo bealitason futatni...


AM3+ ot nehogy vegyel!

es lapodba sincs ertelme egy masik cpu nak

egyedul intel ami elore lepes lesz valoban es oda mehet majd csucs vga is, de kis penzed lehet ha alaplapod megtartasat kerdezted...

2015. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy R7 265 ketyeg a gépembe. De vajában olyan játékhoz kellene nekem mint a Guild wars 2, azon belül is ahol sokan vannak mert ott játszhatatlan a játék néha.
2015. aug. 31. 19:22
 8/13 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemes lenne huzni a procit?
2015. aug. 31. 19:28
 9/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 milyen az alaplapod?

jobb hutonelkul semmikepp mibt gyari


meg gephaz es tapegyseg is szamit ha huzod


ellenben GW2 hoz talan egy huzott i5K kellene szerintem, mert ha jol tudom zabalja a cpu t (mint minden mmo)


de arra most nem emlekszem 4 magot ki e hasznal jatek

mert ha csak 2 t akkor egy Pentium G 3258 lenne jo neked es ezt felhuzni amenyire csak tudod

2015. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ugy latom a GW2 nem tudja kihasznalni a 4magot igy hatranyt is jelenthet, ezen a ponton egy modernebb AMD vagy egy phenom x6 is hatrany lenne valoszinu


huzas az segithet, nem tudom menyire lehet megpiszkalni de ha 2magot le tudnal tiltani akkor tovabb is sikerulhetne huzni es a hatasfoka is jobb lenne jatek alatt


de az emlitett Pentium G 3258 alaporajelen is erosebb... es ezt sokkal tovabb tudod huzni is

2015. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!