Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért laggol az összes játék...

Csabi2001 kérdése:

Miért laggol az összes játék a gépemen? Pl:GTA 3. Abban is le vettem a felbontást 640*480 és mindent low-ra és akkor is laggolt. Ez van minden játéknál igaz hogy a video kártya 256MB-os da kkor se kéne laggolnija még a drivert is fel raktam.

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok infó az, hogy van egy 256MB-os videokártyád. Ráadásul ez az infó is nagyon kevés, hiszen lehet ez akár egy Radeon 9200 256MB, de egy Radeon HD 3850 256MB is. Ez a két kártya között is óriási teljesítménykülönbség van, pedig mindkettő 256MB-os.
2015. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HUN_Sector ***** válasza:

írd le a géped főbb adatait.

Memória, processzor, vga pontos típusa

2015. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A procim Intel Celeron 2.80GHz,RAM 2GB DDR2,Video kártya Intel 82945G Express Chipest Family tudom hogy nem a leggjobb gép :/ :D
2015. szept. 1. 20:09
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:

A celeron proci alapból gyenge, nagyon kevés a ram, de még nagyobb probléma, hogy nincs videokártya a gépedben, hanem integrált grafikus maggal próbálsz játszani.

Az pedig a szövegszerkesztőn kívül másra nem nagyon jó (esetleg 60*480 half life, vagy 2 dimenziós és izometrikus játékok)

2015. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!