Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat, pattog a...

Ga-Te kérdése:

Miért szaggat, pattog a mikrofon hangfelvétel?

Figyelt kérdés
Miután átdugtam másik USB port-ba a mikrofonos fejhallgatóm azóta a felvételek bármilyen programmal pattognak, zajosak. Mintha szaggatna. Eddig az előlapi panelbe volt bedugva de kitaláltam hogy bedugom hátra úgy is van hely azóta akárhová dugom a felvételek szaggató pattogó hangokat tartalmaznak. Eddig semmi probléma nem volt most miért csinálja ezt? Valaki ötlet? A hangkártya driver frissítettem de nem használt.

2015. aug. 31. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a hátoldalon sokkal több dolog zavarja, azaz rosszul van árnyékolva.
2015. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A régi USB-n is ez a helyzet, ahogy írta. USB gond esetén az alaplapit érdemes újratenni, de nem 100%
2015. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan jellegű zajok vannak benne ami árnyékolással kapcsolatos. Mintha szaggatna a gép ergó mintha gyenge lenne a gépem. Szoftveres eredetű szerintem. De ezt az alaplapi drivert kipróbálom hátha.
2015. szept. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!