Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 400 Wattos FSP táp elbírha...

Egy 400 Wattos FSP táp elbírhat egy Sapphire Vapor HD4890et?

Figyelt kérdés
Most sikerült kukáznom egy fent említett kártyát, és nem vagyok benne biztos hogy bírná a gépem. Van egy AMD Phenom(tm) II X4 955 3,2 GHZ-s 4 magos proci benne és 6 giga ram. Jelenleg egy HD4850es kártya van benne, és ahhoz is már kellett 6 pin-es átalakítót szereznem. Ehhez viszont már 2x6 pin kell. Meg tudná hajtani?

2015. szept. 1. 14:39
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tapegyseg pontos tepjes tipuskodja a cimkejerol? vagy a cimkerol kep?


kukaztad, ugy erted valoban es azt se tudni nem e hibas? mert egy hibas egy erosebb tapot is hazavaghat...

2015. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a Referencia TDP je 4850 nek 110W a 4890 nek 190W

tehat kb. 80W al tobbet fog fogyasztani ezt majdnem 1 6pin pcie cstirol is felneheti (75W os a 6pin)


fogyasztd rendesen de nem veszesen, ha valami erosebb agu 400 as akkor elbirhassa (ha nem minden csak egyik agan lesz...)

2015. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

955 bol viszont 125W os TDP juek is voltak...


125+190=315W tehat a gxakorlatban ez alatt marad a geped fogyasztasa, nem tul egeszseges egy oreg tapot enyire leterhelni, mikori a tap?

2015. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

termeszetesen ha semmit nemntuningolsz es nics mas extra fogyaszto a gepben


felsotapos gephazad van?

2015. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos, nekem volt Phenom X3 mellett HD4870-em Gigabyte Superb 460W táppal (egy 400W-os fsp a bele). Határeset. Elvileg nem lehet gond, amúgy meg majd a gyakorlat eldönti.
2015. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kukázni-t félig szó szerint értettem. Behozták az üzletbe elektronikai hulladéknak, viszont nem hozzám, így nem tudom hogy hibás e, de külsérelmi nyomot nem látok, a kondik sincsenek se elmozdulva se megdagadva.

A táp pontos típusát nem tudom a tápnak, de majd ha hazaérek megnézem.

Köszi az eddigi válaszokat!

2015. szept. 1. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!