Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekről az új miniszámítógépek...

Swagie Joker kérdése:

Ezekről az új miniszámítógépekről szeretnék érdeklőni, leírom alul?

Figyelt kérdés

Gigabyte BRIX GB-BXi7-4770R

Egy ilyen szerkezet mit bír el?

Akarom mondani a játékokat és a többit.

Van egy AMD FX 6300six-core-os processzorom ami 3,5ghz s egy amd radeon 7700 16ramos gépem.Ahhoz képes ez a szerkezet hol tart?

Kollégiumos vagyok és egy ilyen jól esne.

Monitort vennék oda 70ért az nem számít billentyű egért meg hordanám.

Laptopot azért nem szeretnék mert nehéz,sok helyet foglal,és cipelni oda-vissza hetente fárasztó.

Akinek van ilyen vagy eléggé jártas az ilyenben,kérem írja le véleményét.

Előre is nagyon szépen köszönöm



2015. szept. 4. 21:09
1 2 3
 1/21 papagenou ***** válasza:
a processzora erős, az integrált kártya viszont messze lemarad a te videokártyádtól.
2015. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 papagenou ***** válasza:
ha már úgyis veszel oda monitort, nem gondoltál rá, hogy veszel egy barebone aio monitort? akkor a gépet sem kéne vinned. ha már monitort ott mered hagyni, gondolom zárható és ez sem lenne gond.
2015. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 papagenou ***** válasza:
vagy... akár ahogy van egy normál gépet inkább...
2015. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

a saját gépemet eladnám,és az árából venném meg :) bocsi ezt elfelejtettem

ui.ezért is írtam a gépem teljesítményét

2015. szept. 4. 21:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Játékra az AIO és az ilyen mITX barebone cuccok nem igazán jók. Ha mégis, akkor pedig borzasztó drágák.

Konklúzió: Jobb az asztali gép, ha cipelni kell akkor pedig laptop, azzal tudsz előadáson is ténykedni.

G.

2015. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 papagenou ***** válasza:
azért a gépért meg nem kapnál annyit, amiből kijönne az általad kérdezett darab.
2015. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 papagenou ***** válasza:
és igaza van G.nek is. bár bizonyos összeállításban és igények mellett lehet itx alapon is játszani, lásd bf4 amd apun.
2015. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

90kilométerre lakom 2x szállok átt és olyan 3-4km sétálok összesen

ami nekem megfelelne laptop az elég drága és úgy gondoltam ,hogy ez a szerkezet valamivel többre képes mint1 laptop.

Úgy képzeltem el mint 1 hordozható asztali gépet.

600euró ,ha már a gépemet a fele áráért eladom már közel járok a végcélhoz,van még spórolt pénz is természetesen

2015. szept. 4. 21:26
 9/21 A kérdező kommentje:
legalább olyan erősség kéne ami laggmentes játékot bír, nem akarok én max grafikán 50fps el játsznai ,mint a mostani gépemen,elég egy 30fps tűrhető grafikán
2015. szept. 4. 21:27
 10/21 papagenou ***** válasza:
tehát mondjuk azt h összesen szánsz rá 190et? - a gépedért legjobb esetben sem kapsz szerintem 80nál többet, mert újonnan is kijön 120körül.
2015. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!