Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nVidia vezérlőpult nem...

Az nVidia vezérlőpult nem változtat a teljesítményen, bármit állítok is be. Miért?

Figyelt kérdés

Szóval, ha pl. a fórgó nVidia logonál a csúszkát bármerre is tolom, a minőség nem változik. Marad a minőségi kép a teljesítményre csúsztatva a csúszkát, még az alkalmaz gomb megnyomása után is. Aztán a 3D beállításoknál meg tudja változtatni a beállításokat, de nem látok változást. Ja, és hiába állítom be, hogy én az intel grafikát akarom használni, a Minecraft az nVidia kártyát mutatja. Nem értem.

Ja és a 3D beállításoknál csak úgy tudom alkalmazni a beállításaim, ha nincs letöltve a GeForce Experience. Lehet, hogy ennek a hiánya is gondot okoz?



2015. szept. 6. 10:25
1 2
 1/11 Trevor. ***** válasza:
Játékon belül állítsd a grafikát,.
2015. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A GeForce Experienc kell hozzá!

Frissitsd a legujabb drivert!

2015. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Trevor, de ha a jatekon eleget valtoztatott, és ugyis szaggat , akkor érdemes az nv-nek ezt a menujet hasznalni
2015. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem változott semmit. Újratelepítettem expresz beállításokkal, de nem változott.

Bocs a késői válszért.

Nem tudom mit tegyek.

2015. szept. 11. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen a vga-d?
2015. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 #5


vga pontos tipusa?


honan van a driver es mi a pontos verzioja?


mi a cpu es az alaplap tipusa? (csak mert igp t emlegetted)

2015. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egy Samsung 300E5Z laptopról van szó.


Alaplap: SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD. 300E4Z/300E5Z/300E7Z (CPU) (ha ez mond valamit)


Cpu: Intel Pentium B950 2.10 ghz 2 mag


Vga: nVidia GeForce GT 520mx


A driver a GeForce oldaláról való, 350.12-es verzió.

2015. szept. 13. 08:45
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 >.<


milyen valtozast szeretnel? az a kartya nem eppen fog high-tech effecteket megjeleniteni

az igp szintugy


mi a gyakorlati problemad?


a drivert hiaba allitgatod az nem fog eszreveheto valtozast hozzni max lassul vagy gyorsul a megjelenites


ilyen legalsokategorias vga m'eg nem birja a kepet simitani, eleket, fureszfogakat eltuntetni, stb stb


MineCraft amugy sem a grafikajarol hires


mit varsz tehat az a kerdes?


Crysis 4 beli latvanyvilagot az Alap (mod nelkuli) MineCraft ban?


ezzel a laptopal?

?:D

2015. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pont, hogy olyan változtatást szeretnék, ami a teljesítmény felé hajlik. Gyakorlati problémám az, hogy eddig teljesen játszhatóan ment a Minecraft, most meg örülök, ha van 30 fps. Olyan, mintha az nVidia semmibe venné a beállításaimat.
2015. szept. 13. 09:32
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, de sikerült megoldanom. A Chipset driverét kellett letöltenem.

Köszi a segítséget!

2015. szept. 13. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!