Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 15, 000Ft ig melyik a legjobb...

15, 000Ft ig melyik a legjobb hang kártya?

Figyelt kérdés
steelseries siberia v2 höz játékra

2015. szept. 7. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz felesleges hangkártya semmi változást nem tapasztalnál vele ha vennél.
2015. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ASRock B85M Pro4 alaplapom van Asus XONAR-DS gondoltam bele venni

nincs értelme?

2015. szept. 7. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb semmi, hangkártyát 100K-s fülesnél kell venni. Ez pedig közel sincs ahhoz az árhoz. Simán megszólaltatja ugyan úgy az alaplapi.
2015. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kb semmi, hangkártyát 100K-s fülesnél kell venni."


Hatalmas baromság(azért megnéznék egy alaplapit a 250 ohmos DT770 Proval), attól, mert az átlag gamer kacatok és hangfalszettek minősége ott van, ahol, még egy jó hangkártya kell(het). Ha az ember vájt fülű akkor végképp, 15K-s superlux fejes(nem füles) mellett is alaplapival elviselhetetlenül zajos.


Ajánlom nézegetni:

[link]


Kérdező, ha sokatn em akarsz vele bajlódni, és könnyen beszerezhető kell, akkor ami épp az árba belefér asus xonar családon belül. Mondjuk siberiat alapból nem is vennék.

2015. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem kell szószerint érteni mindent.

Én ezzel csak azt akartam mondani hogy kb ha venne ehhez a siberiához egy hangkártyát semmi különbséget nem venne észre mert nem egy full extrás füles ezért a hangkártya egy pénzkidobás.

Azt nagyon jól tudom hogy egy olyan füleshez már kell mert azt már szerintem meg se szólaltatnál amit írtál, de a siberia közelében sincs ahhoz.

2015. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
siberia nem jó minőségű fejhallgató?
2015. szept. 7. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek is meg nem is. Egy külső hangkártya mindig előnyt jelent (már csak a kevesebb interferencia miatt is), de ha inkább 15 ezerrel jobb fülest vennél, akkor többre mész.

Én Roccat Kave-t használok, amihez adtak hangkártyát(igaz, ez nem 15 ezres kategória), például ez egy nagyon jó minőségi kombináció, ha a kettő együtt kell.


Egy jó hangkártya nagyon sok mindenre jó. Ezért ha nem csak füleshez kell, akkor mindenképpen vegyél, egyébként várj vele.

2015. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!