Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sharkoon SHA450-8P táp minőség...

Gamer Xtreme kérdése:

Sharkoon SHA450-8P táp minőségi? A súlya kitesz kb 3-4 gagyibb tápot, sok helyen aztírták FSP belsős. Nekem egy i5-2500k és egy GTX660-at akarok a gépbe

Figyelt kérdés
tettem már pár kérdést fel ezzel kapcsolatban,szóval ne haragudjatok hogy ennyiszer kérdezem meg,csak megakarok bizonyosodni róla biztosan hogy ez így patent lenne e,köszönöm!
2015. szept. 8. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
ezeknek mindössze 338 W teljesítményre lenne szüksége 100% Loadnál a powercalculator szerint,szerintetek ez hiteles? :) mert akkor bőven megfelel a tápom erre a szolgálatra mint ahogy írták
2015. szept. 8. 16:38
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

A sharkoon tápok minőségével nem sz okott baj lenni. Nekem egy sharkoon wpm v2 van a gépben, kifogástalanul teszi a dolgát.


A kinézett tápod a 12 voltos ágon 360 watt leadására képes, a proci fele 145 wattra, az igényeidnek megfelel.

2015. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! :) ment a zöld
2015. szept. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!