Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire R7 240 DDR5 Boost...

Sapphire R7 240 DDR5 Boost videókártya kompatibillis a régi alaplapommal?

Figyelt kérdés

Asus p5q se.

Neten semmi infót nem találok, úgy tudom, hogy a 200as széria csak uefi biossal megy, vagy új alaplapon, ez mennyire igaz?. Emiatt aggódok csak, mert azt tudom, hogy egy gtx 730 menne benne.

HASZNÁLTAN NEM VESZEK TÖBBET!


2015. szept. 8. 18:33
 1/2 Trevor. ***** válasza:

Mi a bajod a használttal?

Kompatibilis, mert a kártya és a lap is PCI-Express X16-ot használ.

2015. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De már csak azért kérdem, mert pl. r7 260x-nél meg r7 250 nél is olvastam, hogy nem megy a régebbi alaplapban, újjabban meg megy. Igazából CSAK EZ ÉRDEKELNE HOGY EZ MENNYIRE IGAZ.


Hazsnált vidikarinál 2x jártam úgy, hogy megvettem, és két héten belül megpusztult, a hírdető meg persze elérhetetlen. Mondjuk 10e ft alatti kértyák voltak.


Szóval akkor 101%, hogy menni fog? Mit tudok csinálni majd, ha tényleg nem fog menni? Vagy inkább ne aggódjak?

2015. szept. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!