Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amazonról rendeltem, a garanci...

Amazonról rendeltem, a garancia hogyan működik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Rendeltem tőlük egy tápegységet, itthon nem lehetett beszerezni ezért döntöttem az Amazon mellett. Nos, beszereltem és valószínűleg hibás a dolog.(Biosig sem jut a gép, másik táppal működik de nem ez most a lényeg) Hogyan és miként működik a garancia? Esetleg aki jártasabb a dologba segítene? :)

2015. szept. 9. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Látod ne vedd sértésnek de ezt bebuktad. Miért nem volt jó, az a táp, amit megvehettél volna bármelyik magyar boltban?


Garanciában nem vagyok jártas, de ismerőseim elmondása szerint megbánták nagyon. Rengeteget kell várni, macerás ügyintézés, majd visszadobják, valami törvényre hivatkozva, hogy ők ezt nem cserélik.


Én a helyedben nem nagyon reménykednék a garanciában, hanem vennék egy normális tápot.

2015. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha nem szabvanyos a tapja akkor ra is kenyszerulhetet pl.

mondjuk oda komoly erteku gep kell hogy nem szabvanyos pc t erdemes legyen eletbentartani...

2015. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!