Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hibákat generál ha a...

Milyen hibákat generál ha a foglalat érintkezői el vannak hajolva, vagy sérültek?

Figyelt kérdés

mert az alaplapomban 1-2 érintkező nem tökéletes, 3 meg mintha félig le lenne törve, pedig még processzort se látott.


Gigabyte GA-H81-D3


2015. szept. 9. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
else indul.. max pittyeg.. nem ismer fel hardverelemeket.. sacc ilyesmi.
2015. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár jó lenne tudni, hogy mikor vetted, de ha procit se látott még akkor vidd vissza a boltba ahol vetted.
2015. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy kipróbálom, aztán ha bármilyen furcsaságot tapasztalok , proci azonnal ki és viszem vissza.
2015. szept. 9. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:
processort tönkre teheti?
2015. szept. 9. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy zár össze 2 láb akkor igen. Igaz ilyet még nem láttam, de szerintem ne tégy próbát.
2015. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Garanciális egyáltalán? és ha igen akkor cserélik vagy javítják? nem hiszem hogy ilyen tűket tudnának 1 szervizbe pótolni.
2015. szept. 9. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor vetted?


"Garanciális egyáltalán?" Honnan tudjuk?


Mikor vetted? Ha procit sem látott még akkor elvileg újnak kellene lennie, kivéve ha használtan vetted.


Vidd vissza és kicserélik az alaplapot

2015. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Extreme Digitalban vettem, 36 hónap garanciáva
2015. szept. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!