Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről? Alaplap:GIGABYTE GA-Z97M-D3H CPU: Intel Core i5-4690K VGA: Gainward GTX970 4GB DDR5 Ram: Kingmax 8GB DDR3 1600MHz HDD: Wt 1TB Táp:Cooler Master 500W B500 V2 Ház:Gigabyte GZ-G3 Plus Hütő:Cooler Master Hyper 212 EVO

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 20:31
1 2
 1/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
nem tulzottan tetszik
2015. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. szept. 10. 21:06
 3/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minek a 20ezres haz igazabol? ami ahoz kepest hogy nem rossz meg draga is m'egis eleg szukos belul es kicsit tobbet is nyujthatna enyiert szerintem


tap a hazhoz merten nagyon alulnalasztott...

2015. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

18,5cm szeles a haz az cm212 16cm magas


neztel valami tesztet hogy ekkora huto befer e?

2015. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzért ettől lehetne jobb gépet is összerakni?A 20 ezer ft-os házat azért néztem ki,mert jól elfér benne minden,még a processzor hütő is
2015. szept. 10. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen gépet vesz valaki akkor már nehogy a tápon spóroljon.

Én elsőnek megnézem mennyi pénzem van, megnézem kb mit tudok venni belőle és ezt a táppal szoktam elkezdeni, utána hozzámérem a CPU-t és a VGA, majd a maradékot kitöltöm.

Ha nagyobb a táp mint ami bőségesen elég lenne akkor összeszámolom kb mennyit enne 12V-os ágról, rászámolok még 50W-ot és kész úgy választok kisebb de ugyan úgy minőségi tápot.


Na most azt mondom, hogy ilyen gépbe már egy FSP Raider-t vagy XFX TS esetleg PRO-t, vagy Chieftec CTG-500-at legalább.

2015. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel a géppel csak a táppal van gond?
2015. szept. 10. 21:20
 8/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 nem #5 linkeld be mi alapjan hiszed hogy a cpo huto belefer?


alig talalni infot neten gyartoi honlapjan semmi test/review nincs rola


csak ipon pcx meg egyeb felhasznaloi tapasztalatokra lehet tamaszkodni max cpu huto magasagot illetoen de 2,5cm az nagyon keves hely ...


gyarto nem emlit porszurot (10ezresekben is van)


viszonylag rovid vga k fernek bele ami nem jo jel szinten olcsobbakba is befer olyas amit nem is kapni, pedig a haz eleg mely


8cm es huto van hatul ami nem jo pont de legalabb ellensulyoza hogy tetejere is lehet hutot tenni


osszesegeben ez egy beragadt aru gephaz szerintem, mert manapsag olyan 10ezres arban lenne ertepme ilyennek (en akkor se valasztanam)


tuning cpu mihez kell? vagy a legolcsobb i5 is eleg vagy egy kicsit erosebb amin nincs akkora felar, ha tuningolni szeretnel egy jobb tap es jobban szelozo gephaz hasznos lenne, meg amibe biztosan tudni hogy a cpu huto rendesen befer

2015. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Milyen gépházat ajánlanál?Tuning cpu azért kell,mert időtálló processzorba gondolkoztam
2015. szept. 10. 21:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Meg utólagos tájékozódás után a házzal is, mert fele ennyiért kapsz sokkal normálisabbat, tágasabbat.

20 ezret ez akkor ért meg, ha elmentem a WC-re és ott arany jött....


Merem állítani, hogy egy Raijintek Arcadia házzal is jobban járnál.

2015. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!