Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja van a gépemnek?

Mi a baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fogy a hely, hiába törlöm a dolgaimat egyre csak kevesebb lesz. Az előbb még 1,23 GB szabad helyem volt, most meg már csak 4 KB.

Vírust nyeltem be vagy mi?



2015. szept. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Particionált a merevlemez? Windows frissítések, szoftverfrissítések be vannak kapcsolva? Minden partíción elünt a hely, vagy csak ott, ahol a Windows tanyázik?
2015. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a windowsos merevlemezen.
2015. szept. 12. 11:13
 3/6 A kérdező kommentje:
A frissítések be vannak kapcsolva, és mi az a patrició? Bocsi, ha valami alap, de nem értek nagyon ehhez.
2015. szept. 12. 11:14
 4/6 A kérdező kommentje:
(Lol) Megvan mi volt a gond. Töltöttem le egy nagy fájlt egy másik meghajtóra és a windowsosra rakta a letöltősegédet, vagy minek is hívják azt. Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 12. 11:21
 5/6 -=CRYstal=- ***** válasza:
hát picit sz@rul lett megosztva a vinyód.....
2015. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gépben van egy tároló melynek van egy bizonyos mérete (500,750,1000GB...) ami egy adott érték. Ezt fel szokjuk osztani partíciókra, azaz elválasztott területekre. Nekem 4 partícióm van. Egy a Windowsnak, erre csak a Windows és a frissítések kerülnek fel. Egy a programoknak, amiket sokszor használok, egyet külön játékoknak csináltam és van egy nagy, amin a letöltéseim tárolom.


A particonált merevlezemez akkor kifizetődő, ha tudatosan telepítjük rá az alkalmazásokat.


Egy Windowsnak én 80-120GB-t szoktam adni, ez sok is neki, de jobb, ha van egy kis szabad helye a rendszernek.

2015. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!