Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez PCI IDE kártya kompatibilis...

P.O.C. kérdése:

Ez PCI IDE kártya kompatibilis a Windows 10 -el?

Figyelt kérdés

Szernék venni egy ilyen: [link] PCI IDE vezérlőt.

VIA VT6421a chipsetes. A VIA oldalán találtam csak max Windows 7 drivert találtam. De ugye gyakran van olyan, hogy a gyártó oldalán már nincs megfelelő driver, de a Windows mégis felismeri magától. Vajon ez is olyan?

Fontos lenne, ismerősömnek a gépét szeretném felújítani. SSD lesz benne, de van egy 320 GB -os vinyó és egy DVD író a jelenlegi gépébe, patika állapotban. Jó lenne neki adattárolásra és pár lemezt megírni.

Sajnos más megoldást nem nagyon találtam, amire legalább két eszköz mehet, és árban is olyan, hogy megéri vele foglalkozni.



2015. szept. 12. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
4ezer egy dvd író és nem lesz gond a driverekkkel
2015. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyugi, a megkerülő megoldásokat én is ismerem, de nem ez volt a kérdés. Amúgy van még a képben egy 100% -os 320 GB IDE vinyó is, ami nem helyettesíthető ilyen olcsón.
2015. szept. 12. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a multkor vettem a piacon egy ekkora merevlemezt a lomosoktól 2ezerét, tökéletesen működik
2015. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aki esetleg hasonló cipőben járna, annak elmondom, hogy kompatibilis a kártya Windows 10 -el. Automatikusan felismeri, nem kell hozz driver.
2015. szept. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!