Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe az alaplapba belemegy ez...

Ebbe az alaplapba belemegy ez a proci?

Figyelt kérdés
A régi gépem elavult, szeretném felturbózni, hogy tudjak vele internetezni mert a mostani procival lassú. Egy intel core 2 duo e8500-ast szeretnék ebbe az alaplabpa venni: P5VD2-VM SE ,de a proci támogatásánál nincs közte ez a proci pedig lga775-ös a proci is. Bele tudom rakni úgy hogy működjön vele a gép?

2015. szept. 15. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen belemegy és működik, LGA775 mindkettő és támogatja a core2duot a lapod. Itt a linken láthatod is

[link]

2015. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a honlapján néztem ahol nem találtam a proci nevét

[link]

2015. szept. 15. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
És igazad van, E6700 al bezárul a támogatás. Hát akkor ez egy elég régi lap, én még nem találkoztam olyannal amelyik ne támogatta volna végig a saját foglalatába tartoó cpu családot.
2015. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 msanya7 válasza:
Valószínüleg azért nincs odaírva hogy támogatja, mer ez a processzor újabb mint az alaplap, de szerintem mennie kell már csak a foglalat miatt is.
2015. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!