Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó összeállítás?

Jó összeállítás?

Figyelt kérdés

Fx 8370+CM Hyper 121 EVO

Gigabyte Ga-970A-UD3P

Sapphire R9 380 Nitro 4gb

Kinghston HyperX 4x2Gb 1600Mhz DDR3

Thermaltake Hamburg 530W

WD Blue 2Tb 7200rpm

Zalman Z1


Alaplap,táp,ház megvan! !!Intel köszönöm de nem kérek!!


2015. szept. 17. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem kell intel? Egy AMD Fanboy? Az intel porrá tudja alázni ezt az FX procit, nem kell rá külön hűtő és drága lap. Én nem foglak győzködni de te sz*p*d be ha ezt megveszed.
2015. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem győzködöd, de mégis ide kommenteltél, hogy meg fogja szívni, miért azt, stb... :D Döntsd már el mit szeretnél.

Mellesleg írta, hogy AMD kell neki, ha ő azt akarja, akkor azt kell figyelembe venni.

Én jobb videókártyát raknék bele.

2015. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem 212 evo?

én 3850-et vennék, nem tud annyival többet a 70-es hogy megérje a 14k +t.

Ha viszont 8350-et veszel, bemegy alája egy AsRock 990FX EXTREME 3 lap, ami sokkal jobb munka célokra.


táp inkább FSP, ha olcsóbb kell, akkor chieftec ctg. Annyira felment az ára nem éri meg. Ehhez a vga-hoz 450 watttos is elég, de a nagyobbal később cserélheted a vga-t tápcsere nélkül.


WD 2tb-os nem létezik blue verzióban, az már purple (lila), de inkább Western Digital 2TB 64MB SATA3 WD2000FYYZ merevlemez ezt vedd 2 tb-osban.


A házat meg nagyon benézted. Egy 212 EVO NEM fér bele, mivel 155 mm a max cpu cooler, ami a házba bemegy ,a 212 meg 160mm magas. Raijintek Arcadia-nál, Sharkoon VG4-nél nem lesz ilyen gondod (bár ott is mm-eken múlik).

2015. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Az az asrock lap sokkal rosszabb, mint a kérdező által írt giga. Ok: Asrocknak csak 4+1 vrm-je van(gigának 8+2), ami édeskevés, és ez elengedhetetlen az fx8xxx szériához.

2015. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

AMD fanboy lennék?:O Azért írtam mert alaplap már am3+ és 8 magos kellene "munka" véget, konvertálás..stb bár ezt oda kellet volna írnom és nem ilyen formában! :D


Így van elírtam 212 Evo, 2TB HDD kell csak akkor nem WD blue hanem Seagate lesz szerintem.

R9 380 miért nem jó? Tudom mindig van jobb is de már most gyenge szerintetek? Szerintem 2 évig biztos elég lesz fullhd felbontásnál újabb játékokhoz is nemigazam van?

2015. szept. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!