Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fogadja el a Win7...

Miért nem fogadja el a Win7 kulcsot?

Figyelt kérdés

Mikor újra lett telepítve a gépem, úgy hozták haza, hogy nem volt beírva az eredeti win7 CD-nk kulcsa, a gépen pedig kérte. Beírtam, de nem fogadta el, azt írta, a Microsotft blokkolta. Vagyis nem is azt írja, hogy rossz kód, mert akkor visszadobna a kód beírásához, miután ellenőrizte. De itt nem dob vissza hanem bead más lehetőségeket, online aktiválás, új kulcs vásárlása,stb.


Miért nem fogadja el? Mit tegyek, hogy be tudjam írni? Régen ugyanezzel a kóddal működött. Kérlek segítsetek, nagyon rossz az állandó figyelmeztetés, és egy csomó dolgot korlátoz a gépem :(



2015. szept. 24. 22:07
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Eredeti Windows?
2015. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HUN_Sector ***** válasza:

Ha eredeti a windows, akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal.


Ha nem eredeti, akkor szedj le egy aktivátort, dugig van ilyenekkel a net.

2015. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam is, eredeti!

Csak sajnos én nem értek nagyon az ilyen kapcsolatfelvételekhez :/ Abban tudna valaki segíteni?

2015. szept. 27. 00:21
 4/4 HUN_Sector ***** válasza:
100%
microsoft.hu-n bejelentkezel a microsoft fiókoddal, támogatás menü - windows alpont - kapcsolatfelvétel a windows műszaki támogatásával opció. Ott válaszd ki a fiókok és számlázást, bejön egy popup ablak, ahol hétköznaponként van kezelő.
2015. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!