Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort ajánlotok...

Milyen processzort ajánlotok a játékokhoz?

Figyelt kérdés

Egy játékokhoz kiváló processzort akarok. A gépem:

Alaplap: ASUS Conroe 1333 (Lehet keverem a BIOS-szal)

CPU: (cserére vár)

RAM: 4GB DDR2

Videó kártya: nVidia Geeforce 630 (2gb vRAM)

Tápegység: 230V (400W)



Egy Intel Core I3-asra gondoltam, lehetőleg 2,8 és 3 Ghz közötti teljesítménnyel 4 maggal. Egy ilyen mennyibe kerül?


Vagy ha tudtok egy jó, hasonlóan jó teljesítményű, esetleg olcsóbb gamer CPU-t, az olyasféle válaszokat is megköszönném :)



2015. szept. 26. 09:35
 1/7 A kérdező kommentje:
És esetleg nem tudjátok mennyiért tudnám eladni az Intel Pentium 4 3,4 Ghz, 1 magos processzoromat? Köszi előre.
2015. szept. 26. 09:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is alaplap csere.Majd utána RAM csere + új CPU.Szerintem nem éri meg beruházni rá...
2015. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
4 magos i3 nem létezik...
2015. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
P4-et mondjuk én már nem vennék de ha szerencséd van akkor el tudod adni 1 vagy 2K-ért,többet nem hiszem hogy érne...
2015. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van 100k-D?

Ha van egy apu-s gépet mondanák. Az legalább 3-5x erősebb lenne minden tekinteten.

2015. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A jelenlegit már nem tudod fejleszteni. A mostani procik nem mennek bele.
2015. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennél a videokártyánál bármelyik mai integrált grafikai vezérlő jobb, ahhoz a foglalathoz már nem lehet jó cpu-t szerezni (amit lehet, az marha drága), ezért az egész gépet kell cserélni.

APU jó választás, ha nem akarod fejleszteni, egyébként i3 is jó.

2015. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!