Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom elérni, hogy a...

Hogyan tudom elérni, hogy a Brother DCP-J105 típusú színes multi funkciós nyomtatóm csak a fekete patront használja?

Figyelt kérdés
2 napja vettem csak, de kifogyott a sárga szín (kb 20 lap után, az igért 1400 laphoz képest), és a support szerint fel kellet volna ajánlania, hogy „csak a fekete patront akarom e használni a továbbiakban” de ez az üzenet nem jött fel. A beállításaim eleve a support szerintiek voltak (szürkeárnyalat, sima papír) és csak fekete-fehér oldalt akartam nyomtatni, de a nyomtatóm ordít, hogy cseréljem ki a színes patronokat, holott a piros és a kék még félig voltak mikor a sárga kifogyott, pár dologgal próbálkoztam aztán most már csak a feketében lát tintát. A kérdésem az, hogy hogyan tudom elérni, hogy csak feketével nyomtassak, és ne foglalkozzon a színes patronokkal? Nem tartom normálisnak, hogy egy félig teli piros és kék patront kicseréljek. Ezek még a nyomtatóhoz adott eredeti patronok. A másik kérdésem, hogy inkább vigyem e vissza a nyomtatót és vegyek egy másikat? Több száz kétoldalas 90%-ban fekete kép nyomtatásához vettem ezt, de már nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet volt, mert a páratlan oldalaknál az utolsó lapokat rendszeresen összekeveri.

#BrotherDCP-J105 #színes multi funkciós nyomtató #patron probléma
2015. szept. 27. 19:46
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Hivatalos megoldás(?) ehhez a típushoz:

[link]

2015. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hivatalos honlapon írtakkal próbálkoztam mielött kiírtam volna kérdést, de az abban írtakkal ellentétben nem ajánlotta fel a "csak feketét akarok használni?" kérdést. Ezért van az a bajom, hogy még két szín félig tele van, de sem azokat sem a "csak feketét" nem tudom használni és nem tudom miért.
2015. szept. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!