Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret vegyek? A4tech...

Milyen egeret vegyek? A4tech X-710 vs 710BK vs 710MK mi a különbség?

Figyelt kérdés

Kezdő "gamer egér" vásárlása előtt állok, ezeket nézegettem, de sajnos nem tudom, mi a különbség a 3 típus között.


Esetleg picit drágábban vegyek ebből a márkából másik típust? ..a típust nem tudom eldönteni a márka biztos! (sokan ajánlották)


Főleg fps játékokhoz kellene: BF3, CoD, stb


Keretem max 7000Ft.



2015. szept. 28. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén: ennyiért mindegy, melyiket veszed, mert egyik sem igazán jó. Vagy bóvli szenzor van bennük, vagy a mikrokapcsolók mennek tönkre pár hónap alatt. Én lennék a legboldogabb, ha tudnék az ismerősöknek olcsó és jó egeret ajánlani, de már évek óta hiába kutatok ilyen után.

Nem tudom, Magyarországon miért ekkora márka az A4tech, ugyanolyan kínai bóvli mindegyik, mint amiket az Aliexpressről lehet rendelni.

2015. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejött az A4teck, az én egerem egy lézeres, makrós X-718BK. Nagyon jó, már vagy harminc fegyóhoz írtam makrót a bf3-4-ben. 4-5ezer forintos egér és már két éve nyúzom és semmi baja. Az öcsém is ugyanezt vette és neki is hibátlanul megy!


Ja, még mielőtt bárki megszólna a makrók miatt, a Dice szerint a bf 3-4 játékosok 80%-a makrózik és nem számít csalásnak. Hogy miért jó? Mert aki nem makrózik, az nagy hátrányban van a 80%-os többséggel szemben. Az igazi csalókról nem is beszélve! Sajna ez van, de így sokkal kiegyensúlyozottabb a játék.


Szerintem vegyed meg bármelyiket, nem fogsz csalódni!

2015. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki esetleg, hogy az x7-es szériára "megírt" makrók bloody v7m egérre is jók e?
2015. okt. 2. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:
A neten úgy olvastam, hogy kompatibilis. Ugyanazt az oscar editor-t használja mindkettő. A bloody v7 az x7 sorozat utódja.
2015. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) -én sajna sehol nem találtam ezzel kapcsolatosan infót.
2015. okt. 3. 17:41
 6/7 anonim válasza:

Ne vegyél A4techet, nagyon sokat az elmúlt pár évben a minőségi színvonala.

Ebben az árban egyedül a Logitech G100S ami jó vétel lehet.

Jó szenzor, Omron mikrokapcsolók, korrekt garancia.Mi kell még?

2015. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6. Világítson 256 színben, nézzen ki úgy, mint egy szarvasbogárba oltott Transformer, legyen rajta legalább 10 gomb, és súlyozható legyen, meg 12000 dpi-s, mert attól jó az egér!
2015. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!