Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig lehet húzni az Intel...

Meddig lehet húzni az Intel Pentium 3258-at egy ASRock B85-HDS lapban? (jó vízhűtéssel együtt)

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem olyan sokáig mint egy Z97-es lapban. Egyébként valaki ha jól olvastam 4,8 Ghz-ig húzta...
2015. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én itt olvastam: [link]
2015. szept. 28. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
lenne ha nem költenél vízhűtésra, hanem erősebb procit vennél? csak kérdem
2015. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4.5-ig lehet de minek költesz vízhűtésre amikor ha azt a pénzt a processzorba tennék.

Egy normális vízhűtés pedig legolcsóbban is 25 környékén van (Raijintek Triton) és a proci is 20 az már 45. Abból már majdnem kijön egy i5-4460.

2015. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj én dizájnra is megyek hogy szépen nézzen ki az új konfigom, ne csak egy halvány dobozt lássak :)

Ha essetleg tudsz egy ilyet összedobni akkor azt megköszönném :) Ár :150eFt VGA,RAM,CPU,Case,Motherboard

Fő színek: Piros fekete, vagy kék fekete.

2015. szept. 28. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

4.-ik jól írja,az egyetlen valamire való kompakt vízhűtés a Raijintek Triton.

A Coolermaster meg a Corsair csodái fabatkát sem érnek.

2015. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!