Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet tenni ha a telefonom...

Mit lehet tenni ha a telefonom csak töltőként használja a géphez csatlakoztatott usb kábelt? (samsung galaxy s2)

Figyelt kérdés
Egy ideje csinálja már ezt, el is határoztam hogy újra pakolom a telefont azonban ehhez az adatokat mindenképp le szeretném menteni. viszont a "szokásos" usb segédprogram alkalmazása gombra nyomva majd a kábelt bedugva nem történik semmi, azon kívül hogy elkezdi tölteni a telefont.indítottam már újra a telefont nem segített. továbbá néha random felugrik a telefon felső sorában hogy mtp kapcsolatot hozoz/hozott létre amit ugye akkor kéne kiírnia mikor géppel csatlakoztatom, továbbá ha esetleg kikapcsol a telefonom ÉS nincs lemerülve akkor is csak töltő csatlakoztatása után tudom bekapcsolni miközben kikapcsolt állapotban a töltöttség jelzése mellett villog hogy túl meleg az akksi (pedig nem az). Mit tudnék vele kezdeni? Köszi előre is! :)

2015. szept. 29. 09:12
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Mert kell hozzá egy program, csak azok keresztül hajlandó kommunikálni a számítógépeddel.

[link]

2015. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos... de nem :) eddig se kellett hozzá a kies szoftver csak a telón belementem a beállítások-vezeték nélküli hálózati kapcsolatok-usb segédprogramokba és rányomtam a tár csatlakoztatása a számítógéphez bedugtam a kábelt a telefonba és meg is jelent a sajátgépben meghajtóként a telefon belső memóriája illetve az sd kártya tartalma. plusz ugyebár nem kell a pc-n egy szoftver ahhoz hogy a telefon ne viselkedjen úgy ahogy azt fentebb leírtam.. Régebben használtam ezt a szoftvert de nekem nagyon nem jött be, sokkal egyszerűbb az a verzió amit leírtam fényképek lementésére/zene feltöltésére
2015. szept. 29. 14:17
 3/4 lali51 ***** válasza:
Dugd másik usb-be.
2015. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PaladinDr válasza:

Próbáld meg elérni a "fejlesztői" beállításokat a telefonodon (ezt úgy tudod a legegyszerűbben,hogy 'Beállítások'- 'Telefonról'és ott az 'Építési számra' háromszor katt. és visszalépve a 'Beállításokba' megjelenik a 'fejlesztői' menü.

Ezen belül az 'USB hibajavítás' jelölő négyzetet jelöld be.

Utána tökéletesen működik az adatátviteled!

VIGYÁZZ ÉS MÁSBA NE PISZKÁLJ BELE!!!!!!

2015. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!