Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit érdemes fejleszteni?

IceHunter kérdése:

Mit érdemes fejleszteni?

Figyelt kérdés

Adatok:

AMD FX-6200 4100MHz - processzor

VTX3D Radeon HD 6850 X2 - videokártya

Asrock 990FX Extreme 3 - alaplap

Corsair Vengeance 2x4GB 1866MHz - RAM

Western Digital 1TB Green 5400RPM - HDD

Cooler Master G650M - tápegység

Sagitta Radimax - ház


Az a lényeg, hogy a mai játékokat FULL HD-ba, legalább magas beállításokba vigye.



2015. szept. 29. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a gép a gonosz műve.. ugye ez nincs meg? 5400rpm-es hdd? drágább alaplap mint a cpu?a hd6850-nél az x2 a darabot jelentené v ez a neve? ezt ki rakta össze?
2015. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szegényke elég tré.

Mennyit szánnál az esetleges fejlesztésre?


Első körben a vga-t és azt a merevlemezt cserélném (R9 380 minimum, wd10ezex merevlemez, vagy a black verziója).


Alaplapba belemegy AM3+os FX 8320, esetleg FX 9xxx szériás proci. Viszont ehhez kell processzor hűtő, ami +10k körül megdobja az árát.


Ház ízlés kérdése, de a hivatalos weblapon tlaálható infókból nem derül ki mekkora cpu cooler fér bele (proci cserénél), vagy milyen hosszú kártya, ami hatalmas hátrány szerintem. ( [link] )


Táp feleslegesen nagy egyébként ebbe a konfigba, ha r9 390x-ed lenne egy AMD-s újabb procival, azt mondanám megértem, de ehhez nem kellett volna ekkora.

2015. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a számítógép már megvan, kölcsön kaptam. Az a tervem vele, hogy megveszem, és újítom, azért tettem fel ezt a kérdést. A videokártya nem CrossFire, hanem 2 magos.
2015. szept. 29. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

felhasználása válogatja, de jó lenne tudni mik a tervek vele, játék, munka, stb.


Ha játszani akarsz, akkor videokártya, ha munka, akkor proci.

2015. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Játék a cél, de ezt a kérdésbe le írtam.
2015. szept. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!