Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 64 Bit,2GB rammal?...

Pinázó kérdése:

Windows 7 64 Bit,2GB rammal? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

Ram: 2gb

Proci: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.00Ghz

Videókártya: Nvidia geforce gt 220 1gb GDDR 2


Ezek voltak a legfontosabbak szerintem. Na szóval, amit kérdezni szeretnék az az, hogy érdemes-e felrakni a 64bites win7-t? Mivel a processorom 64 bites, így gyorsabb müködésre lenne képesebb. Tehát vélemény?



2015. szept. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen. Gyorsabb se lenne, és haszna sem a 64 bitnek.
2015. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 giga ram édeskevés a 64 bites rendszerhez.

tegyél fel 32 bitest,bőven elég lesz ahoz a konfighoz.

2015. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én raktam fel 64bit Windowst a 2gb ramos gépemre.... de tudtam, hogy fejleszteni fogok, ezért raktam fel a 64 biteset... (ugye pénzkérdés miatt halasztottam a fejlesztést) Nem volt egy leányálom, pedig a gépem fejlesztés előtt is jobb volt, mint a tied (2gb ram, intel celeron g1840) (most így néz ki. 10gb ram, core i5 4460) Úgyhogy tegyél fel egy 32 bites Windowst, ha meg csak netezésre használod a gépet, és kábellel netezel, akkor Linux. (kábel nélkül is jó adapterrel, csak sokat kell vele pepecselni) Egy Linux mint 17.2 32 bit tökéletes lesz.
2015. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért tettem fel a kérdést, mert mikor 3gb ram volt UGYAN EBBEN a konfigban, akkor 64bit volt feltelepítve és XY játék sokkal jobban ment, mint most 2gb rammal 32 biten. Elvileg azért, mert a processzorom 64 bites.. Sebaj, szerzek akkor +1 gb ramot, és minden a régiben lesz.
2015. okt. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!