Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik monitort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyjából ugyanannyiba kerülnek, mégis az egyik 0,8 collal nagyobb. Mivel tud kevesebbet, hogy ugyanannyiért adják?

LG: [link]

Acer: [link]

Köszi a segítséget!



2015. okt. 4. 22:23
1 2
 1/12 Toga Aty ***** válasza:

Márka név,az Acer mindig olcsóbb volt mint a többi.Az lg fejhallgatót csatlakozót is ír lehet van benne hangszóró is ami HDMi-re működik.Meg " 4-Screen Split


A 4-Screen Split funkció növeli a hatékonyságot a képernyőn megjelenített ablakok kezelésének egyszerűsítésével. Egyetlen mozdulatába kerül átméretezni egy ablakot, a többi automatikusan úgy változik, hogy kitöltse a rendelkezésre álló helyet. 2-4 ablak megjelenítésére képes 8 különböző képarány mellett, anélkül hogy a képernyő zsúfolttá válna. "

Habár ez szerintem teljesen fölösleges max 1szer megnézed és kész.

Én az Acert választanám.

2015. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Toga Aty ***** válasza:

Habár én bevallom hogy az elmúlt évben beleszerelmesedtem a Philips termékékbe :)

[link]

2015. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hypno ***** válasza:

Mind a kettő ugyanannyi képpontot tud megjeleníteni. Mindkettő IPS paneles.

1" különbség meg ennél a méretnél nem igazán nagy differencia.

Mindkét cég elég agresszív árpolitikát folytat és hagyományosan mindkettő jó monitorokat készít.

Ha teheted nézd meg mindkettőt élőben... pl. az Oázis Computernél.

2015. okt. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy az LG sokkal szebb képet ad vissza. Illetve a válaszidő is kevesebb az Acer monitorhoz képest. Én az LG-t ajánlom.
2015. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Toga Aty ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy minden monitor egyforma képet ad egyforma forrásból jól beállítva. Kb 5 éve nem számít a frissítés mert minden monitor jóval a szemed érzékélése alatt frissít,már nem 2007 van :)
2015. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:
#5 Ezzel azért nem biztos hogy egyetértek. Sőt biztos hogy nem értek egyet.
2015. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

"Tapasztalatból mondom hogy minden monitor egyforma képet ad egyforma forrásból jól beállítva"


Azért a helyedben ezt 2x is átgondolnám mielőtt ilyen hülyeséget leírsz. Ráadásul sem az Acer sem az LG nem a jó képminőségű monitorairól híres. Nálam a monitor egy S-PVA panelos Eizo, vagy H-IPS-s Dell. Nem ilyen szutyok szarok.

2015. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Toga Aty ***** válasza:
Nem értem hogy hogy lehet versenyképes a 130ezer forintos eizo az 50ezer forintos Lg-vel? És igen azonos árkategóriában tök azonosak a kép minőségek.
2015. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Úgy hogy más a fogalmunk a monitorról. Te minden monitort írtál, nem pedig azt hogy ebben az árszegmensben.
2015. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Toga Aty ***** válasza:
Mivel a kedves kérdező azonos árszegmensben nézegeti a monitort így gondoltam hogy a válaszom egyértelmű,de igazad van aki 700ezerért néz autót az szart vesz mert nem 4 milláért akar,de amikor elmegy a kereskedőhöz akkor azt mondják neki hogy minden autó "ugyan olyan" és senki sem gondol a 20 millás Porschéra hanem a 700ezerért kapható autókra.Igen valóban más az elgondolásunk a monitorokról,Én nem vagyok kíváncsi a hangya szőrszálára(főleg hogy játék közben kura fölösleges hisz játszom és azzal vagyok elfoglalva nem a grafika részletessége érdekel),de azért lássak mindent ezért is van egy 28,meg egy 24 colos monitorom az egyiken a napi munkám "fut" a másikon meg az egyéb nem fontos dolgok.Filmet meg a tévében nézek,hisz arra van kitálalva :). Ha profi fotós vagy akkor van szükséged profi monitorra de szerintem a többi meg teljesen sznobság.
2015. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!