Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez a konfiguráció?

Szerintetek jó ez a konfiguráció?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Több kérdésem van mivel kezdő vagyok az ügyben(használtam már gépet és tudom mi mit jelent viszont sose raktam össze még alkatrészekből számítógépet.


A következő konfigurációra gondoltam:

HDD Toshiba 500GB, 7200rpm, 32MB, SATA 3

Procesor Intel® Celeron™ G1820, 2700MHz, Haswell, 2MB, socket 1150, Box

Alaplap Gigabyte H81M-S, Socket 1150

RAM HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V

Doboz DeLux ME878, Middletower, fara sursa, fekete

Forrás ATX Delux, 450W

DVD Writer Asus DRW-24F1MT, 24x, SATA, Black, Bulk



Nem gamingre kell a számítógép csak arra hogy nyugodtan állíthassak videókat és internetezzek.


Még van egy videólapom mely 1024MB DDR3-as Nvidia GT Force 440.


Kompatibilisek ezek az alkatrészek? Jó és stabil komponensek? És megbírja a 450W forrás ezt a konfigurációt?



2015. okt. 5. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen jó lenne, a mai Celeronok nem rosszak. De az a táp...sose hallottam róla, inkább valamilyen ismert és megbízható márkát vennék, pl. FSP. Ez egy olcsó konfig, de a tápon ne spórolj. (Nekem a rossz minőségű táp vitte sírba az előző gépem.)
2015. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ATX Delux tapnal rosszabb nem is letezik a vilagon. Sorozatban mennek ki, 6 honap vagy max 1 ev alatt.

Viszik az alaplapot is.

2015. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na meg DELUX doboz! Kritikan aluli.
2015. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Toshiba HDD-rol kellene info. Nem mondom hogy rossz, de pl laptobban 2.5-esek mennek ki ebbol. Lehet a desktop modell jo, de utana kell nezni.
2015. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!