Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vga kártyát akarok venni,...

Vga kártyát akarok venni, mivel integrált van és kicsi játékhoz, mint pl. :need for speed underground2 höz. Milyet vegyek ami jó lenne a játékhoz?

Figyelt kérdés
Alaplap:asus p4p800vm 2.4 ghz,256 ram,illetve,ha jól tudom nem sata-s.
2010. márc. 15. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt javaslom új gépben gondolkozz, túl sokat kellene erre költeni, de ha nagyon nincs pénz akkor..

..agp csatolós vga kell mindenképp, sajnos ezek ma már drágábbak mint pcie társaik, Radeon HD3850 20.000Ft talán a legjobb választásod (ha nem nagyon gyenge a tápod), de ez a változtatás még kevés lesz, a 256Mb ram-ot is növelned kell minimum 1Gb-ra (ráadásul a ram ami a gépedbe való szintén drágább mint a jelenlegi átlagos gépekbe való memóriák).

2010. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én hülye voltam és vettem egy radeon hd 3850 et a 2.66ghz es celeronom mellé. mitnemondgyak ritka xar, egyáltalán nem tudja kihasználni a processzor a video kártyát, de ramból is van 1.5 giga. amugy tényleg agps videókártyára lenne szükséged de szerintem valami gyengébbel is ugyan oylan teljesítményed lesz, és ram ból is kéne több minimum fél giga.
2010. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!