Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegység vagy videókártya hiba?!

Tápegység vagy videókártya hiba?!

Figyelt kérdés
Nos, még mindig küszködök a HD 7770-nel. Egyik kérdésemre választ adtak, hogy cseréljek tápot. Nos, egy nPower 400 Wattos tápegységet lecseréltem egy nPower 600 Wattosra. Ugyan az a hiba, ("Windows indítása" után BSOD atikmpag.sys miatt.) mind a 2 tápnál. Lehetséges, hogy a videókártya hibás lenne, avagy még mindig az, hogy nem minőségi tápegység van a gépbe, és nem elég erős a 12V-os ág? Válaszotokat köszönöm!

2015. okt. 8. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a tápot, de ez videokártya hiba. A BSOD is az atikmpag.sys-re hivatkozik.
2015. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
A HD7770 alíg fogyaszt áramot. Biztos hogy nem a táp a hibás.
2015. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt olvastam mind az összes ilyen tápról, hogy még 400W-ot sem tudnak, szóval szerintem a táp, mert kipróbáltuk egy másik gépbe, amibe egy Corsair CX600-as volt, semmi gondja nem volt, szépen futottak vele a játékok. Meg mikor bekapcsolom a gépet, vagy 3-4x túlpörög a ventije és csak utána lesz kép. Egyébként driver telepítés előtt és után is ugyan ezt írja ki. De csinálok egy 3DMark 11-et, hátha kimutat valamit.
2015. okt. 9. 10:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és mikor megvettem SEMMI gond nem volt vele, úgy kb. megvétel után 3-4 héttel után kezdte. Lehet tönkretette a táp? :\
2015. okt. 9. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha már cserélted a tápod miért ugyanarra a noname 600-asra? Miért nem egy minőségi 450-550W-ra?
2015. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amikor 1 tányér szart cserélsz 2 tányér szarra.. de újratelepíteni próbáltad már a gépet? vagy még csak tápot cseréltél és ennyi?
2015. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már újraraktam a gépem. Cooler Master GX 550W-oson gondolkodom, hogy olyat veszek. Tudom, bőven elég neki ez a táp, de legalább olcsón hozzá tudok jutni. :D
2015. okt. 10. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:
3DMark 11 szépen lefutott, semmi hiba, elsőre megcsinálta. FurMark is.
2015. okt. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!