Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangosan búg a számítógépem,...

Hangosan búg a számítógépem, ha bekapcsolom, mi baja lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb egy éve kezdődött a baj, mikor bekapcsoltam a gépet, nagyon hangosan búgott.. bejött a windows, pár másodpercre rá pedig lefagyott a gép.. aztán elmúlt a búgó hang, de addig rendre újra és újraindult a gép kb 10-30 alkalommal, aztán egyszer csak megjavult és működött normálisan.. aztán mostanság ha bekapcsolom csak búg, elmúlik a hang, de kékhalálokkal meg lefagyásokkal nem akar elindulni.. mi lehet a baj? hardver és szoftver baj is van, vagy csak mondjuk a tápegység mehetett ki? mit gondoltok? DDr2-es gépről van szó, nem a legújabb de internetezésre tökéletes

2015. okt. 9. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt a processzorhűtőt nézném meg. Először is kitisztítani esetleg újrapasztázni.
2015. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy nézhetem meg, hogy jól van-e pasztázva? de mikor elhalkul a búgás akkor elvileg már mennie kéne szerintem... és kékhalálozik állandóan, újratenni sem tudom a gépet, mert az sem indul el, tehát hardver baj lehet.. igaz?
2015. okt. 9. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
csökkentett módban sem indul el
2015. okt. 9. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

én viszont a vinyóra gyanakodnék.

de azért a gépet is portalanítanám.

mert akkor szokott zúgni.

hogy érted azt hogy a telepítés nem indul el?

és melyik windows-t használod ilt telepíted?

2015. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vinyó? nem tudom, régóta csinálja már ezt... és ha indítanám a telepítést kékhalálozik, v ilyesmi
2015. okt. 12. 22:56
 6/6 A kérdező kommentje:
hogyan deríthetném ki h mi a baja?
2015. okt. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!