Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót vegyek?

Milyen nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés
Főleg dokumentumokat nyomtatok, képet egyáltalán nem, csak annyit, amennyi egy átlagos dokumentumban van. Nagyon fontos, hogy jól tudjon scannelni. Tintasugarasra gondoltam, mert a toner nagyon drága a lézeresbe. Melyik az a gép, amibe a legolcsóbb a patron?
2015. okt. 10. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

pont hogy fordítva igaz, a lézeresbe olcsóbb toner darabszámra levetítve, cserébe maga az alapgép drágább.


Viszont a lényeget nem írtad le, mennyit akarsz max rá szánni.

2015. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Epsont és lexmarkot kerüld. :D
2015. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk irodában Epson van és elég jó, mondjuk az egy jó 200k-s tétel volt XD
2015. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a HP multifunkciós tintasugarasait kerülném. F2280-am van, megbántam. Ugyanakkor irodában HP lézernyomi van, kevés panasz van rá, és tényleg több(tíz?)ezer oldalt kitol 1 tonerrel.
2015. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz otthon fényképeket nyomtatni (szerintem ritka nagy ökörség, nem éri meg), akkor csakis lézert.

A Brother márka kiváló (bár idehaza kevésbé ismert), jó az ár-érték aránya, és utángyártott/töltött tonerral is működik.

2015. okt. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök! Igazából ilyen 10-15 ezret szánnék rá, de ha a 30-40 ezresekbe olcsóbb a patron, akkor akár 40-et is. Lézernyomtatót 40-50-ért láttam, de a toner bele ilyen 18-20 ezer forint. Most egy Canon Pixma MP140-esem van, de a nyomtatófej folyton rossz és ferde a nyomtatvány. Ebbe a gépbe az utángyártott patron is 3-4 000 (a megbízható)...
2015. okt. 11. 01:11
 7/11 anonim ***** válasza:
10-15 ezerért jó minőségben scannelő nyomtató? Ezt te sem gondoltad komolyan.
2015. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A mostani Canon nem volt több! Még anno a Penny-ből vettük.
2015. okt. 11. 02:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor tehát milyen nyomtatót vegyek és milyen árban scannelnek jól a nyomtatók?
2015. okt. 11. 04:11
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem itthon xerox lézeres van, phaser 3010 18ért vettem és azóta 10ezer+ oldalt nyomtattam ki vele, probléma annyi volt vele, hogy párszor elakadt a papír,de ez gondolom mindegyikkel előfordulhat könnyen.

toner bele 2000-5000 ft környékén mozog, attól függően, honnan rendeled, de az utángyártottakkal ilyen 5ezer oldal körül ki lehet nyomtatni...


ugyanez scennelősbe már eléggé megnyomja az árakat, igen úgy jól saccoltál, 40-50 körül rá kell szánni, ha egy príma kis gépet akarsz, ami viszonylag megbízható.


egyébként én úgy csinálnám, hogy vennék egy ilyen xeroxot 20 körül, meg vennék hozzá külön egy közepes scannelőt 15 ezer körül.


volt 12ezres HP multifunkciós tintás, azt hiszem 10 oldalt nyomtattam vele, pár oldalt scanneltem, azóta nem működik, nem is én vettem, meg sem vettem volna... azóta itt porosodik, várja hogy szétverjem fejszével

2015. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!