Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop választás, amd vagy intel?

Laptop választás, amd vagy intel?

Figyelt kérdés

150ért szeretnék asus laptopot vásárolni (gyenge játszadozásra) .

Első : i3-5010u,GeForce GT 940m 2gb....

Második : AMD TURBO QUAD Core FX-7600,AMD Radeon R7 M270DX Dual Graphics-CROSSFIRE 2 GB


Utánna jártam és azt olvastam hogy az fx proci jobb választás mint az i3-as . A vidi karik kb ugyan olyan erősek, talán nagyon kicsivel az nvidia lehagyja az amd-t ,de gondolom ezt az amd a crossfireval pótolja .

Ami még nagyon zavar az amd-nek a fogyasztása(fx 35w | 15w i3). Pedig kikell birnija 3-4 óra játékidőt vagyis jolenne minimum beállításokkal és fényerővel , nem tudom mennyire reális ez . Szóval légyszi segítsetek dönteni illetve ha talál valaki jobbat 150 linkeljen .



#Intel #AMD #NVIDIA #Asus #Radeon #latop.notebook
2015. okt. 11. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
rendes gépről tudok nyilatkozni, hogy amd nagyobb teljesítményt tud ugyanolyan áron de roszabb hatásfokkal mert lényegesen jobban melegszik.
2015. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
laptop 4 óra játék? csere akksi nélkül, vagy utángyártott extracellás nélkül esélytelen..
2015. okt. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!