Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech mx310 vs steelseries...

Logitech mx310 vs steelseries kana v1 . melyik jobb és miért? Nem az érdekel hogy melyik mennyivel régebbi meg újabb ezt én is tudom, ami érdekel sensor, pontosság.

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 17:11
 1/4 hypno ***** válasza:

Szerinted lesz itt valaki, aki letesztelte mindkettőt?


Vagy megelégszel vele ha elmantrázzuk, amit más fórumokon olvastunk olyanoktól, akik ugyanúgy nem tesztelték le, de olvastak róla...

2015. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor a b verzió meg kell venni mind2 -őt
2015. okt. 12. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az MX310 van, hát azt kell mondjam elég nekem az a 800 dpi, így is olyan pontos hogyha jól beállítod (és kikapcsolod a MA-t (mouse accel)).

CS:GO-ba igaz a bénaságom miatt de 10 lövésből 5-öt tényleg bead fejesnek, de tényleg ez azért ilyen rossz arány mert még nem éreztem rá.

De ha pl AK-val megyek akkor nagyon szépen lehet lefele húzni a fegyvert a visszarúgás ellen.

Jó mondjuk a 310-el annyi a baj, hogy csak egérpadon tudod kihozni belőle ezt az igazi pontos működést. (szöveteset kell alá venni CSAK)


A Steelseries-ről meg csak fog írni valaki.

2015. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod nagyon hasznos volt.:)

Nekem textil egér padom van, az nagy probléma ? Illetve te win7 vagy win8 alatt hogyan hoztad elő a 800dpi-t ?Követése mennyire jó ?gondolok itt arra ha rántasz awp-vel.

2015. okt. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!