Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártyát szeretnék...

Új videókártyát szeretnék vásárolni amely a mai játékokat legalább 40fps fölött viszi. Ki is néztem egyet de nem tudom hogy megéri-e ilyet játékra venni, mert én arra szeretném!?

Figyelt kérdés

Itt van a kártya: [link]

És egyébként támogatja az alaplapom.



2015. okt. 12. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58ezerért már kapsz egy gtx950-et. szerintem az jobban megérné, de ez az én véleményem.
2015. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem szabad, ennyiért inkább R9 270X-et vegyél, 5x jobban jársz, ez a 4GB 750ti ugyan olyan mint a 4GB-os 960, egyik se tudja kihasználni amit rátettek és fölöslegesen fizetsz érte többet.

Bár most hogy jobban körbenéztem ezt javaslom: [link]

És alig drágább mint amit te néztél ki.

2015. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért ez vicc, a 4gb rajta pedig a másik vicc.

Ennyiből inkább 950 50K alatt vagy 58-ért 960.

2015. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi srácok ezért fordulok ehhez az oldalhoz mert itt normális indokot kapok nem úgy mint a többi fórumon!
2015. okt. 12. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt vedd, erősebb a GTX960-nál is.


Tipikus laikus vásárló, aki megvenné a 38E-s kártyát 55E-ért is, mert naivan azt hiszi, meg is éri az árát, azért kerül annyiba. Holott ez amit linkeltem több mint 60%al erősebb és 10%-al se drágább... :)

2015. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!