Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60-70 ezerből milyen laptopot...

60-70 ezerből milyen laptopot használtan?

Figyelt kérdés

Amire gondoltam :

Hurcolni kellene, úgyhogy a méret 11,6-13 col közötti a súlya 1,5 kiló körül. DVD meghajtó meg ilyenektől kéméjen az ég. Nyilván kézenfekvő lenne egy 11,6-os vagy 13 colos macbook air, csak annyi pénz meg nincs. :D Kétszer ennyiből kezdődnek :/.


Ahogy észrevettem két kategória van. A megvettem és mégsem kell consumer gépek dual core celeronnal valami halvány ssd-vel meg valami integrált intel hd-val. Van a nagy előnyük, hogy alig van benne mozgó alkatrész asus transformerbook acer e11 meg ilyenek


A másik az 5 éves üzleti gépek, I5 4 giga ram meg egy gyenge intel hd 3000. lenovo x220, dellnek hpnak meg a többi gyárnak is vannak ilyen cuccaik


szóval hiába az amúgy erős hardver az üzleti gépekben, játszani ezeken sem fogok


Vagy vegyek egy ilyet, csúnyácska nem kapós modellt apró pénzért és gyűjtögessek még macbookra? Sajnos valamit muszáj, mert a jelenlegi már olyan lassú, hogy sok felesleges fejfájást okoz.

[link]


2015. okt. 12. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vista ugye tudod, hogy felejtős? Ezt is fel kellene turbózni egy kis rammal.

Én várnék egy kicsit, fél-egy évet, addig TALÁN erősödik a forint, ezáltal olcsóbb lesz a gép, és a nyamvadt win10 is letisztul. Ki tudja, hogy milyen hardvert óhajtanak támogatni.

2015. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát gondolom hogy pár pdf-et word-ot megnyisson arra elég lesz

ami a vistát elviszi szerintem visz mindent

2015. okt. 13. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
De akkor most játszani kéne?
2015. okt. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, csak arra céloztam, hogy hiába az i5ös proci, ilyen célokra kb annyira használható, mint egy dual celeronos
2015. okt. 13. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!