Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladtam a gépemből a videókárt...

Eladtam a gépemből a videókártyát. Amíg nem veszek másikat, a processzorba beépített GPU-t akartam használni, de nem ad képet a monitor bekapcsoláskor sem, BIOS-t sem látom. Korábban működött videókártya nélkül is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit tegyek. Írták több helyen, hogy BIOS-ban kell állítani,de ha azt sem látom, mert abszolút nem ad képet a monitor, ezért az sem fog menni.

Korábban videókártya nélkül is ment, mert a beépítettre volt rákötve a monitor.


Mit tudok most tenni? Kb 1 hónapig nem lesz új kártyám, ezért érdekelne a dolog. Köszönöm a választ előre is!



2015. okt. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
reseteld a biost.
2015. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mivel nem ad képet bekapcsoláskor sem, ezért nem tudom a BIOS-t resetelni. Legalábbis beállításokon belül nem.
2015. okt. 14. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
izé.. vedd ki az elemet, nyomd a bekapcsológombot pár másodpercig, majd egy olyan fél perc mulva ragd vissza.
2015. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!