Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van fekete csík bal oldalt?

Miért van fekete csík bal oldalt?

Figyelt kérdés

Tegnap újra raktam a gépemet, és nem tudom rendesen beállítani a felbontást.

VGA: Sapphire Radeon 250X 2GB

Monitor : ASUS VW193S

A Catalyst Control Center-ben is teljesen bal oldalt van húzva a képernyő (Képbeállítások, VGA Kijelző) Illetve a horizontális (vízszintes) beállítás is teljesen balra van húzva a monitornak a menüjében, mégis van egy fekete kb. ujjnyi vastagságú fekete csík,

a felbontásom 1440x900 75Hz...


2015. okt. 14. 09:45
1 2
 1/16 HUN_Sector ***** válasza:

Nincs a catalystodban opció arra, hogy ne a hátteret mozgasd, hanem hogy kinyújtsa a monitor széléig azt? Nekem emlékeim szerint volt...

250x drivert is feltetted, vagy csak a catalystot?

2015. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát csak a Catalystot kaptam Drivernek, tehát az a driver elméletileg... Az volt a CD_n.
2015. okt. 14. 09:51
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]

Igy néz ki.

2015. okt. 14. 09:54
 4/16 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=3U11um3ithg

Ez jó lenne, csak hiába kapcsolom be a GPU scallingot, még sem tudok húzni, meg nekem ott nincs is csúszka...

2015. okt. 14. 10:14
 5/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
A monitoron van egy "AUTO" feliratú gomb, ha jól sejtem. Próbáltad megnyomni?
2015. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 HUN_Sector ***** válasza:

A catalyst kezelőprogram. HA! a driverrel együtt töltötted le, akkor jó, ha nem, akkor viszont pótold.

[link]

"Catalyst 15.7.1 & Graphics Driver Installer"


Majd otthon megnézem, de az én catalystomban van egy olyan opció, hogy teljes képre nyomja rá a képet. Mivel nekem is csík volt a bal szélen, de ez a beállítás megoldotta.

2015. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 CspCsj ***** válasza:

Szerintem az automata beállítást használd a monitoron. (baloldalon az "S" gombot 3-4 másodpercig nyomni)

Előtte esetleg a Catalyst-ban állítsd vissza az eltolást.

2015. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 HUN_Sector ***** válasza:
Addig lesd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=CjcFWuG-K90
2015. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy hiába kapcsolom be azt a szart, nem tudom húzni a csuszkát... :D be van kapcsolva még sem engedi
2015. okt. 14. 13:56
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, a monitoron is teljesen balra van húzva a képernyő, még sem tölti ki teljesen.
2015. okt. 14. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!