Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS Geforce GTX 750 2Gb...

ASUS Geforce GTX 750 2Gb GDDR5 128Bit 320W-tal menne?

Figyelt kérdés
A fent említett videokártyát szeretném a közeljövőben a vasamban látni. Na de nem tudom, hogy elég lenne-e neki a 320W-os tápom. 400W az ajánlott, én úgy tudom, de a minimumról nem nagyon találtam semmit. Szóval ennek a videokártyának elég lenne a 320W? :/
2015. okt. 15. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az kevés neki sőt még a vga mellett a többi alkatrészt is ki kell hajtania.Egy jobb fajta 450w-os már elég neki pl egy Corsair VS450 vagy Cooler master,vagy Thermaltake.
2015. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 5-6 ezer lenne rá, mivel a kártya ára mellett nem nagyon tudok sokat félrerakni.
2015. okt. 15. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápon nem érdemes spórolni, mert
2015. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előbbi vagyok, mert ha olcsón veszel egyet az akár tönkre teheti a gépet,igy egyszer megveszel egy jót és egy ideig nem lesz baj vele.
2015. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy meg tudnám oldani, hogy megveszem a kártyát, és egy ideig a 320-assal menne, és amint tudok veszek egy erősebb tápot? Vagy inkább ne szereljem be ezzel a táppal?
2015. okt. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!