Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új pendrive tárhelyét nem...

Új pendrive tárhelyét nem ismeri fel a gép formázás után. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 32Gb-os pendrivot megérkezett rádugtam a gépre felrakta az illesztőt mindent felismerte ,de les zerettem volna formázni már nem is tudom miért formázás végén megált hibaüzenetet dobott és megszakadt most nem látja a gép a tárhelyet ha rádugom felismeri de megnyitni se tudom mert kéri,hogy formázzam le de nem tudja meg nem lát csak 8Mb-ot.Mit tudok ezzel kezdeni? köszönöm a segítséget előre is
2015. okt. 15. 19:05
 1/1 anonim válasza:
Szia, ugyanez volt külső HDD-vel. Beteszed a gépbe, majd saját gép (vagy ez a gép) a baloldali sorban jobb egér a saját gépre (v.ez a gép), kezelés. Bal oldalon Lemezkezelés bal egér 2 katt és látsz mindent. Keresd ki,lehet méret szerint is a pendrive-ot, majd jobb egér és kötet törlés. Innen már nem tudom részletesen, a munkahelyi gép nem engedi, de úgy emlékszem jobb egér és új valami létrehozása varázsló, amely H meghajtónak nevezi el. Remélem segítettem.
2015. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!