Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitoron függőleges csík, mi...

Leslie Smith kérdése:

Monitoron függőleges csík, mi lehet a probléma? Pixel hiba?

Figyelt kérdés

2 hete vettem egy benq xl2411z tipusú monitort a Pcx tol, azóta tökéletesen működött, majd ma este, egy egész napos használat után egy 1 mm vastagságú csík jelent meg a monitor tetejétol az aljáig. Futtattam tesztet és kék alapon nem látszik, viszont zöldön és piroson igen. Én pixel hibára gyanakszom, ebben az esetben kapnék egy új monitort is.

A monitor egyébként LED hattervilagitasu.



2015. okt. 16. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a display porttal valamint hdmi vel, is , a probléma továbbra is fent áll, másik monitoron nincs ilyen hiba, tehát nem a videokártyaval van a baj.
2015. okt. 16. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Az pixelhibának durva lenne, vidd vissza garanciába, majd bevizsgálják.
2015. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvileg ez egy ún. pixelcsík, de azt nem tudom, hogy ez pixelhibának számít-e, és így életbe lép a pixelgarancia, tehát új monitort adnak?
2015. okt. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!