Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Garanciáztattam az egeremet,...

Garanciáztattam az egeremet, de nem adják vissza?

Figyelt kérdés

Még augusztusban vittem garanciáztatni az egeremet, mert a görgője tönkre ment. Azt mondták, elküldik a szervizbe, megcsinálják. Ennek már 2 hónapja. Azóta már 2x is voltam bent, kérdeztem, hogy na most hogy áll a helyzet, de azt mondták, nem válaszoltak a szerviztől. Ők nem tudnak tenni semmit. És ezzel le van zárva a dolog.

Nem egy drága egérre kell gondolni (2500 Ft) de akkor is, basszus, ne lopják már el tőlem! Kénytelen voltam venni tőlük egy másik egeret ez miatt.

Ha nem javítják meg legalább adják vissza, használom majd ha a mostani tönkre megy görgő nélkül...

2 db kérdés:

1) legközelebb hol vegyek olcsó, sima egeret? Az biztos, hogy nem náluk fogok venni.

2) Most mit tegyek? Verjem ki náluk a hisztit, hogy azonnal adják vissza, vagy nyújtsak be simán panaszt... ?


Pofátlanság, ahogyan meglopják az embert ezek...



2015. okt. 17. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
A fent említett bolt az Euronics!
2015. okt. 17. 18:26
 2/10 Lord Hidan ***** válasza:

Haverommal is jól kib*sztak ott ne vegyél semmit

Inkább mediamarkt vagy ha pc bolt akkor ipon, aqua, pcx de egy sarki pc bolt is jobb a juroniccsnál

2015. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a media marktban úgyhallottam nem értenek annyira hozzá az eladók
2015. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÉS mit tehetnék, hogy visszaadják azt az átkozott egeret?
2015. okt. 17. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Megtudod, hol van az a szervíz. és felhívod őket.
2015. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bemesz ujra hozzajuk es elmondod hogy vagy az eger vagy jelentes a fogyasztovedelemnek, de hatarozott hangon.

meglatod egybol ott lesz az egered a raktarjukban.

2015. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogy működik ez a fogyasztó védelmi feljelentés? Mert így tudatlanul nem akarok bemenni :D
2015. okt. 17. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha számlával, jegyzőkönyvvel vagy átvételi elismervénnyel tudod igazolni, hogy a tiéd a készülék, simán bejelented a fogyasztóvédelemnek, és ők ingyenesen kivizsgálják az ügyet. Ilyen esetben mindig abból indulnak ki, hogy a panaszosnak van igaza, így jó eséllyel visszakapod a pénzed.

De lehet, hogy elég annyi, hogy megkérdezed: tényleg megér-e nekik 2500 forintot, hogy kiposztold a Tékozló Homárra, Facebookra, stb, hogy az Euronics egy utolsó csaló tolvaj banda, senki ne vásároljon náluk, mert át*****ák a garanciával?

2015. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3: Ne általánosítsunk, az itteni MM-ban az egyik srác abszolút profi számítógépben, nem tudtam még olyat kérdezni tőle, amire ne tudta volna a választ.
2015. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A garancia papír megvan.
2015. okt. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!