Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok jó számítógépházat...

Tudtok jó számítógépházat ajánlani, aminek "fiókos" HDD helyei vannak?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy magyarázzam el jobban... Kezdő vagyok számítógép építés terén, a gépemet PCX-ben rakattam össze, de nem vagyok megelégedve a mostani ház (Gigabyte GZ-X7) szellőzésével, valamint gyakran nagyon rezonál az oldala, ami szintén zavaró. A kábelek is elég szűkösen férnek el benne.


Ebben a videóban találtam egy házat, amit sehogy se találok, hogy milyen, meg valószínűleg már azóta nem is volna kapható: https://www.youtube.com/watch?v=2po28Ncc5TY


Nagyon szimpatikus ez a fiókos kialakítás a merevlemeznek/SSD-nek, meg aztán egy 2,5"-es SSD helynek is örülnék. Na meg a kábel-menedzsment.


Esetleg tudtok javasolni egy hasonló gépházat, viszonylag jó árkategóriában? (mondjuk 20k alatt, de örülnék, ha olcsóbb lenne)


Valamint, az sokat számít, hogy alsó- vagy felsőtápos kialakítású? Nem melegszik jobban egy alsótápos házban a gép?


A gépem:

Asus H97-Plus

i5-4690

Asus R9 290X DC2OC

2x4GB Corsair Vengeance RAM

Samsung 840 EVO 120GB

WD Black 1TB

FSP Raider 650W



2015. okt. 18. 02:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Azami a videoban szerepel egy 30ezres haz:

[link]


Ennel olcsobban ilyet nem hiszem, hogy talalsz, csak mini-ITX/es valtozatban, amihez pedig tul nagy az alaplapod.

2015. okt. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! És külön köszönet, hogy megtaláltad nekem azt a házat... Bár így képről már annyira nem tetszik.


Nem kizárt még, hogy magasabb keret is belefér és elgondolkodom egy ilyesmiben.

2015. okt. 18. 04:31
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] ez 9-10e Ft körül van
2015. okt. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó már megközelíti az elképzeléseimet.


Köszi a tippet!


Nem várok azért ilyen árkategóriában valami ritka hiper-szuper házat, csupán ez a kihúzható HDD/SSD tartó dolog tetszett meg.

2015. okt. 18. 10:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Idő közben rátaláltam erre a két szépségre:

Zalman Z11 Neo

RaidMax Scorpio V


Tudom, hogy ezek a 20 ezret picivel meg is ütik, de... nagyon tetszetősek. Esetleg valaki ismeri őket?

2015. okt. 18. 10:34
 6/6 anonim válasza:
Neo az nagyon finom, szép tágas, de csekold le a NZXT 340 source-t is! Nekem az van és nagyon imádom!
2015. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!