Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy i7 4790k procim egy...

Gabor8192 kérdése:

Van egy i7 4790k procim egy corsair h110i gt hotovel. Es sajnos pillanatok alatt felmegy a homerseklet 90 fok fole. Esetleg jobb hutot tudtok ennel a corsairnal? Koszonom.

Figyelt kérdés

Paszta rendben.

IHS.. ujrapasztazva

Haz szellozik rendesen..



#hűtő #I7 4970k
2015. okt. 20. 22:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy ertek mindent bar ti nem ertitek az egyszeru kerdesemet hogy van e jobb huto az enyemnel megjelent e azota jobb vagy nem ???? Nem az hogy hogy szereltem ossze a gepem vagy hogy mivel tesztelek a 92 fok az 92 fok .... de mindegy is :)
2015. okt. 21. 06:57
 12/14 A kérdező kommentje:
prime95 28.5 os verzio egyebkent ha ennyire amatornek nezel bar szerintem ha belementem abba hogy az IHS-t leveszem egy ilyen apro dolgon csak nem csusznek el ..:)
2015. okt. 21. 07:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 28.5-ös verziót használod, akkor pont, hogy amatőr vagy. Még szerencse, hogy leírtam, hogy ne. Amúgy mivel egy kompakt szerencsétlenség, nem jobb egy normális léghűtésnél, ami jobb nála, az custom loop.
2015. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves valaszado :) extrem korulmenyek kozott szeretnem futtatni tehat azert valasztottam a 28.5 os verzot de.Legalabb az utolso hozzaszolasodban a kerdesemre valaszoltal koszonom.
2015. okt. 21. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!