Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vibráló vízszintes csíkok a...

Vibráló vízszintes csíkok a monitoron, mióta új a videókártyám. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem új Asus Strix Nvidia Gtx 960,és amióta beszereltem megjelentek a sötétebb részeknél jobban látható csíkok :( vga dvi átalakítóval van összekötve a kártyával a monitort. A gép:gtx960, i5 2500k,8GB RAM és egy cooler master 80+OS tápegység.Millió fórumot olvastam de remélem ti tudtok segíteni! Új HDMI-s monitort vegyek esetleg?a mostani is LCD de még ugye vga-s.Előre is köszönöm nektek!

2015. okt. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

VGA VRAM vagy VGA & gpu lapka golyók hibája.

Bár a reballing nem szükséges szerintem mert úgy 99%-ban ha a konzolgolyók a ludasak akkor elöregedtek,az meg 3-4 éves kártya minimum!

De lehet még maga a monitor hibája is (pl : pixel vagy szektor hiba).

Próbáld ki : másik kábellel vagy csatlakozóval.

Ha az sem akkor vagy a vga vagy a monitor a ludas.

2015. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a monitor csere már úgyis esedékes volt,rendeltem digitális csatlakozóval,majd meglátom :( Remélem a monitor a ludas :)
2015. okt. 21. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát,drága lesz az a csere ,ha a vga volt gyári hibás vagy a kontakt.
2015. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kártya teljesen jó.Én is DVI-VGA átalakítót használtam.Az lekorlátozta 60hz-re.Azóta vettem egy jobb minőségűt és nem vibrál semmi(Nekem is ez volt a problémám egy vadiúj HD6850-el)
2015. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy nektek "filléresen" megoldható,nekem csíkozódik,"pulzálva",szóval új monitor.
2015. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!