Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be a laptopom. Mi...

Józsefalkoholista kérdése:

Nem kapcsol be a laptopom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egy Asus laptopom van, körülbelül fél éve volt a laptop szervizben mert egyszer elkezdett a képernyő villogni mindenféle színben, majd nem tudtam bekapcsolni. Reagált a bekapcsoló gomb megnyomására, de a rendszert már nem indította. Amikor a szervizbe elvittem 2-3 nap után ott már bekapcsolt, és a szervizesek nem találtak semmi problémát.

Na most pontosan ugyanez a hiba jött elő. Semmi ehhez hasonló hibáról nem olvastam a neten, szóval ha valaki tud segíteni annak köszönöm szépen. :)



2015. okt. 21. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno, mikor még Windows 7 volt a divat, akkor feltettem a 8.1-et és akkor nekem csinált ilyet. De nem lehet mindent az op rendszerre kenni. Ha enyhén túlmelegszik a gép (zárójeles megjegyzés: és ha nem) elválhat az integrált alaplapi videó kártya illesztése az alaplapról. Na persze nem mindegyik, mert van egy pár, de ha egy is elválik, akkor vagy nem lesz kép, vagy villogni fog. Ezt a szervizesek lehet, hogy észlelték, lehet, hogy nem, de ez szokta a legfőbb problémát okozni. Egy ilyet maximum (jó esetben) 3-szor lehet újraforrasztani.
2015. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :) majd akkor adok egy tippet a szervizeseknek :D
2015. okt. 22. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!