Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha rossz az összes usb portom...

Ha rossz az összes usb portom akkor nincs e valami alternatív megoldás hogy mondjuk tudjam az egeret csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy usb-ps/2 port átalakítót és csatlakoztatod a ps/2 portodhoz. Ha nincs ilyen portod, akkor sehogy.
2015. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van az alaplapodon PS2 kimenet az egérnek, akkor veszel hozzá egy PS2-USB átalakítót.


[link]

2015. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem működik az alaplapon és a házon sem?
2015. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat el felejtettem írni hogy egy laptopról lenne szó
2015. okt. 23. 12:55
 5/5 meszasa válasza:

Én asztali PC-nél találkoztam már ilyennel. Ott vettünk egy PCI-os USB adaptert. Viszont ez csak átmenetileg oldotta meg, mert rövid időn bell a teljes alaplap beadta a kulcsot.


Átmeneti megoldásnak létezik PCMICA-s USB adapter a laptophoz. Pl: [link]


Viszont én azt javaslom, hogy vidd el a gépedet szakemberhez, aki ki tudja cserélni a vezérlőt, mert ha az alaplap tönkremegy, akkor az nagyon sokba fog kerülni. Én a gépeimet a DeltaLine-hoz szoktam vinni (www.deltaline.hu), ahol előre megmondják a javítás árát.

2015. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!