Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy intel i5 4460...

Vettem egy intel i5 4460 processzort és egy Asus H81M plus alaplapot,2x4gb kingston hyperx blue memóriával, de nem akar elindulni, mit tegyek? Az asus oldalán azt néztem, hogy elvileg az i5 4460-hoz frissebb bios kell, ez lehet a probléma?

Figyelt kérdés
100%,hogy jól van összekötve, bekapcsolom, ventik mennek, kép fekete marad és semmi csipogás. Elvileg a bios 0804-től támogatja, ez lehet a baja? Mit tudok tenni, hogy menjen? A tápellátás se lehet probléma, mert az előző tuningolt konfigomat egy chieftec gps 450 simán vitte.
2015. okt. 25. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Integrált VGA-ról, vagy PCI-ről indítanád? Nem tudom pontosan ez a lap hogyan működik, nézd meg, hogy nem kell-e átjumperelni arra amelyiket használod. Nekem ez volt a baj.
2015. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
se integrált se pci nem megy.
2015. okt. 25. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Benne van hogy a BIOS lesz a gond.

Haswell refresh procikhoz amúgy is valami újabb kell.

2015. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!