Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Core I5 laptop...

Egy Intel Core I5 laptop teljesítménye mennyiben marad el egy Intel Core I5 asztali gép teljesítményétől?

Figyelt kérdés

Mivel és hogyan mérhető ez le, hogy tudok ennek utánaolvasni? Nagyon sok Core I5-típus van, még az asztali számítógépek közt is, valamint kétféle socket is, így pláne nem tudom, melyik típust melyik mobil változatú kell összehasonlítani...

Valami százalékos arányt, viszonyszámot vagy hasonlót tudna valaki mondani, hogy "mennyivel jár rosszabbul aki ilyen laptop-ot vesz mintha asztalit venne?

Alábbi Core I3 esetén is érdekelne.



2015. okt. 26. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyid van a laptopra és mire akarod használni?
2015. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

180 körül összejönne, nem most, hanem pár hónap, gondolom addig nem sokat változnak az árak.

Windows-t és Linux-ot szeretnék futtatni rajta, esetleg úgy, hogy Wine alatt futna a Windows és szeretném ha minden nagyon gyors lenne.

2015. okt. 26. 19:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Laptopban nem tudsz processzort cserélni.
2015. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam (nem hallottam olyat), hogy be lenne forrasztva a foglalatba.
2015. okt. 26. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!