Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha megrendelem ezt a telefont?

Ha megrendelem ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Akkor itt Magyarországon is tudom majd használni a SIM-et? Illetve miben lenne más, ha itthon venném pl. egy MediaMarkt-ban mint itt? Miben gáz ha kínai a Firmware illetve, hogy kínai-e egyáltalán. Köszi a válaszokat.

[link]



2015. okt. 30. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ahogy a híreket olvasom a kínából származó telefonok alapból pár beépített backdoorral jönnek ki.. egyébként én nem adnék ki 75k-t egy 98,8%-os eladónak (vagyis a vám miatt valamivel többet)
2015. okt. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen,mivel "unlocked" azaz kártyafüggetlen.
2015. okt. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ismerösöm vett ebay-ról telefont kisebb %os emberkétől is, mint 98,8%-os a linken! Nálam ez még beleférne!Viszont ennyi pénzért ebay-on nem vásárolnék!Fiú barátom anno Samsung Galaxy S4-et vett,mikor itthon kezdett bejönni. Hiányosan kapta meg, ráadásul megvámolták és többe került neki mintha itthon vásárolta volna meg
2015. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Igen biztos, hogy lehet ha azt írja Unlocked, mivel és is rendeltem 2 hónapja egy LG G4-et és tökéletes működik!
2015. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne a VÁM? És, hogy kell azt fizetni?
2015. okt. 30. 19:49
 6/13 A kérdező kommentje:
És ami leginkább érdekelne, hogy baj lenne-e ha kínai lenne a firmware? Miben lenne más mint egy nem kínai?
2015. okt. 30. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Vámot nem tudod előre,majd ha megvámolnak kapsz értesítést,hogy mikor hova kell fizetned
2015. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a magyar kormány szereti nehezíteni a külföldről rendelést(vám és áfa) és elég nagy pénzről van szó (75000ft) így mindenképp előkészítenék legalább 110.000ft-ot a biztonság kedvéért(de akárhogy számolom 100.000ft-ba biztos kerülni fog) egyébként legtöbb helyen ezt találtam (bár csak 2014eseket találok):

"

Magánszemélytől, magánszemélyként rendelt áru esetén:


151 – 700 euró között egységesen 2.5% vám (és ne felejtsük el a plusz 27% áfát)

701 – 999 euró között a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot kell megfizetni (és ne felejtsük el a plusz 27% áfát sem)


"

ajánlom ezt a cikket:

[link]


és mint írtam állítólag a kínai firmware alapból tele van biztonsági hibákkal a könnyebb megfigyelhetőség miatt ja meg ingyenes **** idegesítő programokkal (én már a mai telefonokkal is úgy kezdem hogy az alap 20 program delete)

2015. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
16%
Ha Ázsiából küldik ritka, hogy legyen Vámdíj!
2015. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
miért ne lenne? nem az eu-ban van
2015. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!