Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól szellőző és viszonylag...

Jól szellőző és viszonylag halk ház 10-11 ezer körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy jól szellőző és halk számítógépház érdekelne 10 ezer körül, amibe lehetőleg elférne az R9 280-am is. Elég nagy kártya, ezért említem meg! Lehetőleg EMAG-ról szeretném rendelni, egyrészt az ingyenes szállítás miatt, másrészt pedig itt árulnak megfelelő nagyságú egérpadot.

Eddig egy Segotep Chariot TF házat néztem. Ennél tudtok jobbat hasonló áron?



2015. okt. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen egy hangos ház? Már két utcáról hallod, mikor hozza a futár, mert kiabál?
2015. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj. Ezt tényleg el kell magyarázni?

Egy olyan olcsó ház például amit jelenleg használok. Zörögnek benne a hardverek és nem szigetel rendesen. Nekem egy jól hangszigetelt és szellőző ház kellene.

A továbbiakban az ilyen megjegyzéseket ha nem muszáj akkor mellőzzük, köszi szépen!

2015. okt. 30. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
persze hogy zörög mert nem rendesen lettek oda csavarva a dolgok . nálam az 5 ezres made in kina házban nem zörög semmi .......
2015. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Német_Tibor ***** válasza:
Jó lesz ez a Segotep, jól is néz ki. Ha meg hangos a venti, kicseréled.
2015. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Persze ha még nem használtál egy drágább házat nem is tudod hogy mi a különbség. Abban az 5 ezres 'made in china' házban lehet 35-40 °C alapjáraton, emellett olyan a hangja mint egy helikopter, egy drágább házban pedig ~25°C alapjáraton és rendesen is hangszigetelt. Ne is haragudj de azt a 41%-ot nem hiszem hogy véletlen kaptad eddig. Félre ne érts.. Engem aztán hidegen hagy, és nem is nézlek le érte!


#4

Köszönöm szépen a tanácsot! Valószínű ezt veszem.

2015. okt. 30. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Cougar Solution AF-2
2015. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!