Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet az oka, hogy ismerősö...

Mi lehet az oka, hogy ismerősömnek jobban fut a GTA V, mint nekem izmosabb géppel?

Figyelt kérdés

Az én gépem: vga r9 280x 3gb, cpu intel i5(4mag) 4460 3,2ghz, 8gb kinsgton 1600mhz RAM, alaplap gigabyte ga-b85m-ds3h-a, chieftec CTG-550-80PB A80 serie OEM

Ismerősömé: vga r9 270 2gb, cpu intel i3(4mag) 3,1ghz , 8gb corsair 1600mhz RAM, alaplapját nem ismerem, táp ugyanaz.

Mellesleg azonos felbontáson és grafikai beállításon fut a játék. Mi lehet a gond?



2015. okt. 31. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden drivert feltelepítettél?


De amúgy én a tápra gyanakszom, mert régebben mondogatták itt is, hogy a CTG-550 nem jó az osztott 12V-os ága miatt az R9 280 és fölötte levő kártyákhoz, mert nem tudja őket teljesen kiszolgálni.

2015. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 voltos ága osztott, ezért nem ad le elég áramot a videokártyádnak. én pl ezért vettem fsp raider-t, mert ott egybe van, nem osztot és bírja is szépen.
2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor csak jól emlékeztem.


Ja tényleg, látszik nem használom az eszem, hát ezért is hagytuk abba a CTG-xxx W tápok ajánlását ha R9 280-as kártyát tettünk mellé, ezért teszünk bele inkább XFX TS vagy PRO 450-et, Thermaltake Hamburg 530-at.

2015. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!